ELC
Chłodziarko-zamrażarka ELECTROLUX LNT7ME36G2 (WYPRZEDAŻ)
3 237,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zamrażarka
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 8 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 101 l |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 250 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc pobierana | 162 W |
Konstrukcja
| Koła transportowe | Tak |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Regulowane półki | Tak |
| Materiał półek drzwiowych | Plastik |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Wewnątrz |
| Materiał półek | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Biały |
Lodówka
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Liczba wyjmowalnych półek | 3 |
| System chłodzenia | Wentylowane |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 265 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 2066 mm |
| Szerokość opakowania | 664 mm |
| Waga brutto | 83 kg |
| Głębokość opakowania | 728 mm |
Wydajność
| Pojemność netto | 366 l |
| Temperatura otoczenia | 10 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Poziom hałasu | 38 dB |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 2010 mm |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Głębokość produktu | 662 mm |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1411970 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].