GJE
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6182PS4
2 335,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Lodówka
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemność lodówki brutto | 215 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 207 l |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Szary |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Materiał półek | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Typ wyświetlacza | LED |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 628 mm |
| Szerokość opakowania | 645 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 62 kg |
| Wysokość opakowania | 1860 mm |
Wydajność
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Pojemność brutto | 312 l |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 38 °C |
| Pojemność netto | 292 l |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 85 l |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 8 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 97 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 16 h |
| Palety na kostki lodu | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 57 kg |
| Wysokość produktu | 1785 mm |
| Głębokość produktu | 590 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 100 W |
| Zużycie energii | 0,59 kWh/24h |
| Roczne zużycie energii | 235 kWh |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
Ergonomia
| Koła transportowe | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].