GJE
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6202AC4
3 076,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Obciążenie | 70 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 246 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Lodówka
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Stojak na butelki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 235 l |
| Pojemność lodówki brutto | 243 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Liczba wyjmowalnych półek | 3 |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 96 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 110 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 17 h |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 314911 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 63 kg |
| Wysokość produktu | 2000 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 592 mm |
Wydajność
| Pojemność brutto | 353 l |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Pojemność netto | 331 l |
| Klasa emisji hałasu | C |
Ergonomia
| Alarm temperatury | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Materiał obudowy | Stal |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Kość słoniowa |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Wysokość opakowania | 2060 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 65 kg |
| Głębokość opakowania | 700 mm |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].