GJE
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6202ES4
2 595,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Roczne zużycie energii | 246 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Zużycie energii | 0,68 kWh/24h |
| Prąd | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 90 W |
Lodówka
| Typ lamp | LED |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 235 l |
| Pojemność lodówki brutto | 243 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Liczba półek na jajka | 1 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 592 mm |
| Waga produktu | 61,5 kg |
| Wysokość produktu | 2000 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Zamrażarka
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 96 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 17 h |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 110 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
Wydajność
| Maszyna do lodu | Nie |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Pojemność netto | 331 l |
| Funkcja urlopu | Nie |
| Pojemność brutto | 353 l |
Ergonomia
| Alarm temperatury | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Konstrukcja
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Dostosowany do paneli | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 700 mm |
| Wysokość opakowania | 2060 mm |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 63,5 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 314844 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].