GJE
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK620EABG4
3 167,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Alarm temperatury | Nie |
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Koła transportowe | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Lodówka
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Stojak na butelki | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 238 l |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Zamrażarka
| Palety na kostki lodu | Nie |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 98 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 6 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
Moc
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 248 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie | 220 - 240 V |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność netto | 336 l |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Tryb klimatu | SN-N-ST |
Konstrukcja
| Liczba kompresorów | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał półek | Szkło |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 628 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Waga produktu | 64 kg |
| Szerokość opakowania | 645 mm |
| Wysokość opakowania | 2080 mm |
| Wysokość produktu | 2004 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 kg |
| Głębokość produktu | 590 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | Substancje pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].