GJE
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK720EAXL4
3 441,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 298 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Stal |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Regulowane półki | Tak |
Ergonomia
| Koła transportowe | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Alarm temperatury | Tak |
Wydajność
| Regulowany termostat | Tak |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Pojemność netto | 495 l |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
Lodówka
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Liczba wyjmowalnych półek | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 345 l |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
Zamrażarka
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 150 l |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 12 h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki brutto | 10 kg/24h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Światło wewnątrz zamrażarki | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 2000 mm |
| Szerokość produktu | 704 mm |
| Głębokość produktu | 694 mm |
| Waga produktu | 88 kg |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 97 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].