GJE
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRR9185ESXL
4 922,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj produktu | Typ amerykański |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Materiał półek drzwiowych | Plastik |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Regulowane półki | Tak |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ wyświetlacza | LED |
Lodówka
| Stojak na butelki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 376 l |
| Liczba półek na jajka | 2 |
| No frost+ (lodówka) | Tak |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Typ lamp | LED |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 190 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 5 |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 6 h |
| Pozycja zamrażarki | Umieszczona z boku |
| No frost+ (zamrażarka) | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Przegródki na drzwiach zamrażarki | 3 |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 323 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 1865 mm |
| Szerokość opakowania | 985 mm |
| Głębokość opakowania | 765 mm |
Wydajność
| Maszyna do lodu | Tak |
| Dozownik wody | Nie |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Moc | 130 W |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Technologia przetworników | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 102,5 kg |
| Szerokość produktu | 915 mm |
| Wysokość produktu | 1786 mm |
| Głębokość produktu | 698 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Odpływ wody | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].