GJE
Chłodziarko- zamrażarka GORENJE RK4182PS4
1 906,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Waga produktu | 53 kg |
| Głębokość produktu | 557 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
Zamrażarka
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 3 kg/24h |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 77 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 15 h |
| Pojemność zamrażarki netto | 71 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Światło wewnątrz zamrażarki | Nie |
Lodówka
| Pojemność lodówki brutto | 200 l |
| Pojemność lodówki netto | 198 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
Wydajność
| Pojemność brutto | 277 l |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Pojemność netto | 269 l |
| Tryb klimatu | N-T |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Minimalna temperatura pracy | 16 °C |
Konstrukcja
| Materiał półek | Szkło |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Urządzenie rozmrażające | R600A |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Moc
| Roczne zużycie energii | 210 kWh |
| Zużycie energii | 0,559 kWh/24h |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 58 kg |
| Głębokość opakowania | 580 mm |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Wysokość opakowania | 1869 mm |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 311399 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].