SIM
Chłodziarko-zamrażarka SIEMENS KF96RSBEA
17 038,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Roczne zużycie energii | 320 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Prąd | 10 A |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Rodzaj produktu | Drzwi francuskie |
| Liczba kompresorów | 2 |
Wydajność
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność netto | 572 l |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1830 mm |
| Szerokość produktu | 906 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 110,2 cm |
| Waga produktu | 172,7 kg |
| Głębokość produktu | 736 mm |
| Szerokość przy otwartych drzwiach | 138 cm |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 171 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 14 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 18 h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,4 m |
Lodówka
| Typ lamp | LED |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 401 l |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 998 mm |
| Wysokość opakowania | 1975 mm |
| Szerokość opakowania | 804 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 788807 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].