TKA
Chłodziarko-zamrażarka TEKA NFL 355 WH
2 296,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Lodówka
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 224 l |
| Typ lamp | LED |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 5 |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Stojak na butelki | Nie |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Powłoka antybakteryjna | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 60 kg |
| Wysokość produktu | 1880 mm |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał półek | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 235 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
Zamrażarka
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto | 86 l |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Palety na kostki lodu | Nie |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 3,9 kg/24h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
Ergonomia
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
Wydajność
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 38 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Minimalna temperatura pracy | 16 °C |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność netto | 310 l |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].