TKA
Chłodziarko-zamrażarka TEKA RBF 54650 SS XL
2 478,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 273 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zawias drzwiczek | Prawostronne, odwracalne |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 1,6 m |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 130 l |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 8 kg/24h |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1860 mm |
| Waga produktu | 60,5 g |
| Głębokość produktu | 670 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
Wydajność
| Regulowany termostat | Tak |
| Tryb klimatu | SN-N-ST |
| Pojemność netto | 401 l |
| Poziom hałasu | 35 dB |
Lodówka
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 271 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].