ADL
Czajnik elektryczny Adler AD 1203 (1500W 1l; kolor srebrny)
83,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1630 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 866 g |
Dane logistyczne
| Wysokość kartonu dostawczego | 43 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 33,5 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 24 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 4 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Cechy
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Filtrowanie | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
Ergonomia
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 223 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,09 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].