ADL
Czajnik elektryczny Adler AD 1225 (2000W 1.7l; kolor przeźroczysty)
84,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 2200 W |
Cechy
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
Ergonomia
| Bezprzewodowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,15 kg |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].