DFN
DEFENDER MYSZ BEZPRZEWODOWA PANDORA GM-502 RF 3200DPI 7P RÓŻOWA 52501
76,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Myszka
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 7 |
| Rozdzielczość ruchu | 3200 DPI |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | USB |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 72 mm |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Waga produktu | 100 g |
Moc
| Źródło zasilania | Akumulator |
Konstrukcja
| Układ | Oburęczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 143 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 160 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].