DEL
Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark
764,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Klawiatura
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Rozmiar klawiatury | 75% |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Klawisze Windows | Tak |
| Siła uruchamiania | 40 g |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Programowalne hotkeys | Tak |
Cechy
| Długość kabla | 2 m |
| Odłączany przewód | Tak |
| Anti-ghosting | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga klawiatury | 819,73 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 312,4 x 127 x 40,6 mm |
Moc
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1800 h |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 7,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].