CUR
Deska do prasowania Curver/Keter LOTUS Biała
223,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 940 mm |
| Szerokość produktu | 1430 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
Wydajność
| Regulacja wysokości | Tak |
| Pokrywa | Bawełna |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Haczyk wieszaka | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Model | Pełnowymiarowa deska do prasowania |
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].