LEH
Deska do prasowania M Basic Plus 72579 LEIFHEIT
251,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Regulacja wysokości | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Model | Pełnowymiarowa deska do prasowania |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Uchwyt na żelazko | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość (min) | 76 cm |
| Rozmiar deski (S x G) | 1200 x 380 mm |
| Wysokość (max.) | 96 cm |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].