DEW
Dmuchawa osiowa akumulat. 54V DCMBL777X1-QW DEWALT
2 150,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 szt. |
| Akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Pasek na ramię | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Tak |
| Liczba dysz | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,2 kg |
Konstrukcja
| Model | Dmuchawa ręczna |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Odpowiedni dla prawo- i leworęcznych | Tak |
Zasilanie
| Zasilanie | akumulator |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Moc | 54 W |
| Czas pracy (max) | 17 min |
Cechy
| Cicha praca | Tak |
| Przepływ powietrza | 21,5 m³/min |
| Liczba ustawień prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (max) | 93 dB |
| Prędkość powietrza | 258 km/h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].