DNT
DOLINA NOTECI Premium bogata w dziczyznę - mokra karma dla psa - 500g
9,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Fosfor | 0,25% |
| Zawartość witaminy E | 40 mg/kg |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 11% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość witaminy D3 | 450 IU/kg |
| Wapń | 0,3% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
Cechy
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne, Skóra i sierść |
| Waga produktu | 500 g |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Smak karmy | Warzywo |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Zużyć przed upływem daty ważności. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].