DNT
DOLINA NOTECI Premium Junior bogata w jagnięcinę - mokra karma dla szczeniąt ras średnich i dużych - 400g
8,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Junior |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Pojemność | 400 g |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Typ opakowania | Puszka |
Wartości odżywcze
| Białko | 11% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Włókna surowe | 0,6% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].