DNT
DOLINA NOTECI Premium Junior bogata w żołądki z kurczaka - mokra karma dla szczeniąt ras średnich i dużych - 400 g
7,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Smak karmy | Wątróbka |
| Wielkość psa | Średnie i duże (11-44 kg) |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Główny smak | Indyk |
| Efekty zdrowotne | Zdrowy układ odpornościowy |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj produktu | Karma mokra |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Smak karmy | Kurczak |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Junior |
| Przeznaczenie | Pies |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
Wartości odżywcze
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawartość miedzi | 0,4 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Fosfor | 0,2% |
| Zawartość cynku | 30 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 450 IU/kg |
| Zawartość manganu | 2 mg/kg |
| Zawartość jodu | 0,3 mg/kg |
| Bez cukru | Brak danych |
| Białko | 11% |
| Wapń | 0,25% |
| Bez konserwantów | Tak |
| Włókna surowe | 0,7% |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Brak danych |
| Popiół surowy | 2% |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 400 g |
Zawartość opakowania
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].