EPS
Drukarka atramentowa Epson EcoTank M1100
863,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 338 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,68 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 439 mm |
| Wysokość opakowania | 284 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,4 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 2,4 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 13 W |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 R2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 267 mm |
| Wysokość produktu | 161 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wi-Fi Direct | Nie |
Prędkość drukowania
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 32 stron/min |
| Marginesy przy druku (górny, dolny, lewy, prawy) | 3 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1440 x 720 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8 s |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono | 15 ipm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. |
| Ostrzeżenia | W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Obsługa papieru
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 90 g/m² |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 1200 mm |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy |
| Rozmiary nośników non-ISO | Karta Hagaki |
| Rozmiary nośników non-ISO | 16K |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier fotograficzny |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B6 |
| Rozmiary kopert | DL |
| Rozmiary kopert | C6 |
| Rozmiary kopert | 10 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
Cechy
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| System zbiorników z atramentem | Tak |
| Języki opisu strony | ESC P |
| Języki opisu strony | ESC/P-R |
| Kolor | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 15000 stron/mies. |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
Moc wejściowa i wyjściowa
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 30 ark. |
Wydajność
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 53 dB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Dane logistyczne
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].