EPS
Drukarka Epson EcoTank L1230 Czarny
791,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Prędkość drukowania
| Technologia druku | Atramentowa |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 33 stron/min |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 10 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 5760 x 1440 DPI |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 5 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 15 stron/min |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 347 mm |
| Wysokość produktu | 169 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Szerokość produktu | 375 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,03 kWh/tydz. |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 12 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 3 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,4 W |
Obsługa papieru
| Rozmiary papieru fotograficznego | 10x15 |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 13x18 cm |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 300 g/m² |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier fotograficzny |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary kopert | 10 |
| Rozmiary kopert | DL |
| Rozmiary kopert | C6 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.6.8 lub nowszy |
Zawartość opakowania
| Pojemność pojemnika (czarny) | 8100 stron(y) |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 6500 stron(y) |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
Cechy
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, cyjan, żółty, magenta |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. |
Moc wejściowa i wyjściowa
| Całkowita pojemność wejściowa | 100 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 30 ark. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].