CAN
Drukarka Canon i-Sensys LBP243dw II
1 138,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Języki opisu strony | PCL 6 |
| Języki opisu strony | UFRII |
| Języki opisu strony | PCL 5e |
| Cykl pracy (zalecany) | 750 - 4000 stron/mies. |
| Maksymalne obciążenie | 900 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Biały |
Obsługa papieru
| Typy nośników podajnika papieru | Gruby papier |
| Typy nośników podajnika papieru | Pocztówka |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 199 g/m² |
| Typy nośników podajnika papieru | Cienki papier |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier powlekany |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Rozmiary nośników non-ISO | Spis |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary kopert | C5 |
| Rozmiary kopert | DL |
| Rozmiary kopert | Com-10 |
| Rozmiary kopert | Monarch |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Porty i interfejsy
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
Wydajność
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 4000 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 399 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Głębokość produktu | 373 mm |
| Wysokość produktu | 249 mm |
Prędkość drukowania
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 5 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Czas rozgrzewania | 14 s |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Technologia druku | Laser |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 36 stron/min |
Sieć
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP |
| Protokoły zarządzające | SNMPv1, SNMPv3 |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Wi-Fi | Tak |
Moc
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,29 kWh/tydz. |
| Pobór mocy (max) | 1250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 6 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 480 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Moc wejściowa i wyjściowa
| Całkowita liczba podajników | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 20 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 30% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].