BRO
Drukarka laserowa mono Brother HL-1110EYJ1 HL-1110EYJ1 (A4, Letter)
479,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,28 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 40 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 380 W |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
| Standardowe interfejsy | USB 1.1 |
Wydajność
| Taktowanie procesora | 200 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 51 dB |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 R2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,45 kg |
| Szerokość produktu | 307 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 415 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,3 kg |
| Głębokość opakowania | 313 mm |
| Wysokość opakowania | 294 mm |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
Prędkość drukowania
| Technologia druku | Laser |
| Kolor | Nie |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
Obsługa papieru
| Maksymalny obszar wydruku | 210 x 297 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy |
| Gramatura podajnika papieru | 65 - 105 g/m² |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Folio |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Dostosowany do pracy w sieci | Nie |
Dane logistyczne
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 40 szt. |
| Waga brutto palety | 230 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
Moc wejściowa i wyjściowa
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
Szczegóły techniczne
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
Cechy
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Cykl pracy (zalecany) | 250 - 1800 stron/mies. |
| Cechy | Brother oferuje Ci bezpłatną, 3-letnią gwarancję po rejestracji na stronie https://www.brother.pl/support/warranty |
| Języki opisu strony | GDI |
Pozostałe funkcje
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].