HP-
DRUKARKA HP LASERJET PRO M110w (OUTLET)
415,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wymienne kasety | Czarny toner HP 142A LaserJet (ok. 950 stron), W1420A |
| Segment HP | Domowe biuro |
| Języki opisu strony | PCLmS |
| Języki opisu strony | PCLm |
| Języki opisu strony | PWG |
| Języki opisu strony | URF |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Maksymalne obciążenie | 8000 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Cykl pracy (zalecany) | 100 - 1000 stron/mies. |
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | Roczna ograniczona gwarancja. Opcje dotyczące gwarancji i pomocy technicznej różnią się w zależności od produktu, kraju bądź lokalnych uwarunkowań prawnych |
| Zawartość opakowania | Drukarka HP LaserJet M110w; Przewód zasilający; Czarny toner HP LaserJet (wydajność: 300 stron); Arkusz konfiguracyjny; Przewodnik referencyjny; Przewodnik dot. gwarancji; Ulotka |
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 15 Sequoia; Linux |
| Zalecane wymagania systemu | Microsoft Windows 11; 10; 2 GB available hard disk space; Internet connection; Microsoft Internet Explorer or Edge. Apple macOS Catalina (v10.15) macOS Big Sur (v11.0) macOS Monterey (v12.0); 2 GB HD; Internet required. |
| Poziom mocy akustycznej (gotowy) | 23 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego emisji osób postronnych (gotowy | 16 dB |
| Ilość typowego zużycia energii (TEC) | 0.239 KWh/Week (Blue Angel); 0.256 kWh/Week (Energy Star 3.0) |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 30 - 70% |
| Kod unspsc | 43212105 |
| Niestandardowe wymiary nośników | 105 x 148 to 216 to 355.6mm |
| Zalecany zakres temperatur podczas eksploatacji | 17,5 - 25 °C |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
Zawartość opakowania
| Dołączone oprogramowanie | Brak płyty CD w opakowaniu. Pobierz oprogramowanie ze strony hp.com lub 123.hp.com |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 300 stron(y) |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Konstrukcja
| Certyfikaty | CISPR32:2012 & CISPR32:2015 /EN55032:2012 & EN55032:2015+AC:2016 - Class B; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B/ICES-003, Issue 6 |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Typ ekranu | LED |
| Typ kontroli | Przyciski |
Moc wejściowa i wyjściowa
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 150 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 150 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 100 ark. |
Prędkość drukowania
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Marginesy przy druku (górny, dolny, lewy, prawy) | 2 mm |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 600 x 600 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 600 DPI |
| Kolor | Nie |
| Czas rozgrzewania | 20 s |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8,5 s |
Obsługa papieru
| Gramatura podajnika papieru | 65 - 120 g/m² |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka |
| Typy nośników podajnika papieru | Pocztówka |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Rozmiary kopert | C5 |
| Dopasuj długość nośnika | 148 - 355,6 mm |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
| Rozmiary kopert | DL |
| Dopasuj szerokość nośnika | 105 - 216 mm |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
Cechy charakterystyczne marki
| HP dynamic security | Tak |
| HP Security tools | Password-protected network embedded Web server; enable/disable Network ports; SNMPv1/2/3 community password change |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| HP Instant Ink | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A2S) 884420971535; (ABU) 884420971405; (ABY) 884420971450; (ACQ) 884420971436; (B13) 888182819975; (B19) 884420971412; (BAZ) 884420971429 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Moc
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,256 kWh/tydz. |
| Tryb wyłączenia | 0,05 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,05 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 361 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 2,3 W |
Wydajność
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 48 dB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 32 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 16 MB |
| Taktowanie procesora | 500 MHz |
Sieć
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Recyclable through HP Planet Partners; Contains post-consumer recycled plastic |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32,5 °C |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 346 mm |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Głębokość produktu | 189 mm |
| Wysokość produktu | 159 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 4,8 kg |
| Głębokość opakowania | 198 mm |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Wysokość opakowania | 222 mm |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
Ślad węglowy
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 1524 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 4,5 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 377 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 50 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 0,6 |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | GS mark |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 15 szt. |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku=CE710A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].