HP-
Drukarka HP LaserJet Pro M501DN J8H61A#B19 (A4)
1 670,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | HP ePrint |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint |
| Wi-Fi | Nie |
Obsługa papieru
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier typu bond |
| Typy nośników podajnika papieru | Wstępnie zadrukowany |
| Typy nośników podajnika papieru | Folia |
| Typy nośników podajnika papieru | Szorstki papier |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Typy nośników podajnika papieru | Gruby papier |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Card stock |
Prędkość drukowania
| Technologia druku | Laser |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 5,8 s |
| Kolor | Nie |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 34 stron/min |
| Marginesy przy druku (górny, dolny, lewy, prawy) | 5 mm |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 43 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 600 DPI |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Podłącz urządzenie do uziemionego gniazdka elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych podczas pracy. |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Głębokość opakowania | 398 mm |
| Wysokość opakowania | 466 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,5 kg |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 70% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32,5 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
Cechy
| Maksymalne obciążenie | 100000 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Cykl pracy (zalecany) | 1500 - 6000 stron/mies. |
| Liczba czcionek drukarki | 84 |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Języki opisu strony | PostScript 3 |
| Języki opisu strony | PCL 5 |
| Języki opisu strony | PWG |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 |
| Języki opisu strony | PCL 6 |
| Języki opisu strony | URF |
Moc wejściowa i wyjściowa
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 550 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 250 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 1200 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 289 mm |
| Szerokość produktu | 418 mm |
| Głębokość produktu | 376 mm |
| Waga produktu | 11,6 kg |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 6,1 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 1,677 kWh/tydz. |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 660 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
Porty i interfejsy
| Standardowe interfejsy | Ethernet |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
Wydajność
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 1500 MHz |
Konstrukcja
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Biały |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].