ADT
Dysk ADATA Ultimate ASU630SS-960GQ-R (960 GB ; 2.5"; SATA III)
774,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, VCCI, KC |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Losowy odczyt (4KB) | 40000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 65000 IOPS |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Typ pamięci | 3D2 QLC |
| Interfejs | SATA |
Warunki pracy
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 47,5 g |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
Moc
| Napięcie pracy | 5 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].