ADT
Dysk SSD ADATA Ultimate SU630 480GB 2,5" SATA III
409,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | RoHS, CE, FCC, BSMI, VCCI, KC |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Korekcja ECC | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Interfejs | SATA |
| Losowy odczyt (4KB) | 40000 IOPS |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 65000 IOPS |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| Typ pamięci | QLC 3D NAND |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 100,5 mm |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 47,5 g |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Odporność na wibracje | 20 G |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].