SEA
Dysk serwerowy HDD Seagate Exos 7E10 (10 TB; 3.5"; SAS)
2 476,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
Cechy
| Model | HDD |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 12 Gbit/s |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Interfejs | SAS |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Przeznaczenie | Macierz dyskowa |
| Pojemność HDD | 10 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 5 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 300 G |
Moc
| Pobór mocy (bezczynny) | 8,14 W |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy | 12,26 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 720 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].