WDI
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HA340 WUS721208BLE6L4 (8 TB; 3.5"; SATA)
1 751,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. |
Moc
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy | 8 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,7 W |
Warunki pracy
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,04 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 300 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wibracje podczas pracy | 0,67 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 26,1 mm |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 715 g |
Cechy
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Zaawansowany format (AF) | Tak |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 255 MiB/s |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Model | HDD |
| Interfejs | SATA |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Cykle start/stop | 600000 |
Pozostałe funkcje
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].