WDI
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HC310 HUS726T4TAL5204 (4 TB; 3.5"; SAS)
1 236,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Interfejs | SAS |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 12 Gbit/s |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Czas dostępu przy zapisie | 8,6 ms |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Czas dostępu przy odczycie | 8 ms |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
Warunki pracy
| Wibracje podczas pracy | 0,67 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 300 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,04 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 715 g |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji. |
Moc
| Pobór mocy | 12,1 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 7 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].