WDI
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HC590 WUH722626AL5204 (26 TB; 3,5"; SAS)
5 425,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
Moc
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
Cechy
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 26 TB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 12 Gbit/s |
| Interfejs | SAS |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 600000 h |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 146,7 mm |
| Waga produktu | 670 g |
Warunki pracy
| Wibracje podczas pracy | 200 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].