SEA
Dysk twardy HDD Seagate Exos 12TB 3,5" SATA ST12000NM002H
4 413,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 272 MiB/s |
| Pojemność HDD | 12 TB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Model | HDD |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Interfejs | SATA III |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Średnia szybkość transferu HDD | 285 MB/s |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 685 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 60 °C |
| Wibracje podczas pracy | 2,27 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 200 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
Moc
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,3 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 8,9 W |
| Pobór mocy (zapis) | 7,1 W |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].