EAT
EATON-zasilacz awaryjny UPS 3S 700 IEC (OUTLET)
479,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE/EAC/Ukr/Cm/CB report |
Bateria
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Nie |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
Cechy
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Moc rzeczywista | 420 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 284 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,7 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 161 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
Pozostałe funkcje
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Szerokość produktu | 335 mm |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1,5 m |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Safety regulation & standards
| Bezpieczeństwo | IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].