CBP
Zasilacz UPS CyberPower CP900EPFCLCD (TWR; 900VA)
1 127,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE, EAC, RCM |
Pozostałe funkcje
| System operacyjny | Windows 7/Vista/XP/2000/Server 2003, Linux |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 32 - 104 °F |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 165-265 V |
| Interfejs | USB |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 1 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 7 min |
| Napięcie baterii | 230 V |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
Cechy
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Sieć |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Telefon |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Faks |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Modem |
| Moc rzeczywista | 540 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,9 kVA |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 170 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 10% |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 270 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Auto-restart | Tak |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
| Wartość znamionowa udaru energii | 405 J |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 6,6 kg |
Konstrukcja
| Układ | Tower |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Diody LED | Operacje |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].