DPR
Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+ 3
1 850,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Osłona do połowów nocnych | Tak |
| Śruby w zestawie | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kabel USB | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera komponenty elektryczne, które mogą być niebezpieczne dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać baterie litowe. Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą, gdy jest podłączone do prądu. |
Zasilanie
| Prąd ładowania | 1,5 A |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Napięcie ładowania | 5 V |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Zasięg | 120 m |
Nawigacja
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna głębokość | 0,15 m |
| Maksymalna głębokość | 100 m |
| Częstotliwość | 100 kHz / 240 kHz / 675 kHz |
| Materiały | ABS |
| Kąt stożka | 47°/ 20°/ 7° |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 1300 mAh |
Warunki pracy
| Temperatura pracy (maks.) | 40°C |
| Wodoodporność | Tak |
| Temperatura pracy (min.) | - 20 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].