DPR
Echosonda Deeper START Smart Fishfinder
510,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Czas pracy na baterii | 6 h |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 850 mAh |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Sieć
| Maksymalny zasięg | 50 m |
| Technologie bezprzewodowe | 802.11 b/g |
| Wi-Fi | Tak |
Szczegóły techniczne
| Kąt detekcji | 40° |
| Maksymalna głębokość | 50 m |
| Materiały | ABS |
| Minimalna głębokość | 0,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Częstotliwość | 120 kHz |
Zasilanie
| Wejście AC | 110/240 V |
| Typ złącza portu ładowania USB | Micro-USB A |
| Typ wyjscia | USB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą, gdy jest podłączone do prądu. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera komponenty elektryczne, które mogą być niebezpieczne dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać baterie litowe. Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Zawartość opakowania
| Kabel USB | Tak |
Warunki pracy
| Temperatura pracy (min.) | 0 °C |
| Temperatura pracy (maks.) | 40°C |
| Wodoodporność | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].