GAR
Echosonda wędkarska Garmin Striker Vivid 4cv
967,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 272 x 480 px |
| Przekątna ekranu | 4" |
Warunki pracy
| Wodoodporność | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 300 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 98 x 45 x 174 mm |
Szczegóły techniczne
| Czujnik temperatury wody | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 300 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].