GAR
Echosonda wędkarska Garmin Striker Vivid 5cv 200kHz
1 738,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 800 x 480 px |
| Przekątna ekranu | 5" |
Warunki pracy
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Wodoodporność | Tak |
Szczegóły techniczne
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Czujnik temperatury wody | Tak |
| Częstotliwość | 200 kHz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 500 W |
| Słyszalny alarm | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 500 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 188 x 116 x 54 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].