BOS
Ekspres do zabudowy BOSCH CTL7181B0
11 992,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 455 mm |
| Waga produktu | 18,9 kg |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 37,6 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 44,9 cm |
| Głębokość produktu | 385 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 44,9 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 55,8 cm |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Typ wyświetlacza | TFT |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
Wydajność
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,4 l |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Liczba młynków | 1 szt. |
| System gorącej wody | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność zbiornika na mleko | 0,5 l |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 6 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie Ristretto | Tak |
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
| Liczba programów | 52 |
| Tworzenie Doppio+ | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Szerokość opakowania | 550 mm |
| Wysokość opakowania | 540 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].