GJE
Ekspres do zabudowy GORENJE CM4G8BG
9 066,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 28,6 kg |
| Głębokość opakowania | 510 mm |
| Wysokość opakowania | 540 mm |
| Szerokość opakowania | 660 mm |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Funkcja standby | Nie |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1350 W |
| Prąd | 18 A |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 23 kg |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 50 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 57 cm |
| Wysokość produktu | 455 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45,5 cm |
Wydajność
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 200 g |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Podwójny system ogrzewania | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Funkcja odkamieniania | Tak |
Szczegóły techniczne
| Wyjmowana grupa piwowarska | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
Pozostałe funkcje
| System parzenia wstępnego | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie spieniacz do mleka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].