EAV
EVERACTIVE ŁADOWARKA SIECIOWA GAN 1 X USB, 2 X USB-C QUICK CHARGE 4+ 65W BIAŁA SC-655Q
62,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | RoHS, FCC, CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Zasilanie
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Technologia szybkiego ładowania | Huawei FCP/SCP |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 4+ |
| Technologia szybkiego ładowania | Samsung AFC |
| Liczba wyjść | 2 wyjś. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Cechy
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB-C |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Kartonik |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Głębokość produktu | 38,7 mm |
| Szerokość produktu | 32,7 mm |
| Waga produktu | 123 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].