FL2
Fluid Audio FX50 V2 - Aktywny monitor studyjny
739,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 1 |
| Wyjście XLR | 1 |
| Wejścia liniowe (RCA) | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
Konstrukcja
| Maksymalny SPL | 110 dB |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 12,7 cm (5") |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Pasmo przenoszenia | 49 - 22000 Hz |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Szerokość produktu | 176 mm |
| Głębokość produktu | 234 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
Materiał
| Materiały | MDF |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Monitory studyjne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].