AER
Fotel AEROCOOL CROWN AeroSuede Stone Grey
1 083,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
Waga i rozmiary
| Szerokość podłokietnika | 71 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 57 cm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość (min) | 123 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 62 cm |
| Wysokość (max.) | 133 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 81 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 55 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 77 cm |
| Grubość siedziska | 13 cm |
Cechy
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Kolor siedziska | Szary |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Rekomendowana waga | 125 kg |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Liczba dołączonych poduszek | 2 |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Tworzywo kół | Nylon |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Kolor oparcia | Szary |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Średnica koła | 6,5 cm |
| Materiał podstawy | Nylon |
Ergonomia
| Kąt wychylenia | 3 - 18° |
| Funkcja kołysania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].