HUZ
Fotel gamingowy dla dziecka HZ-Ranger 1.0 red mesh
302,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 45 cm |
| Wysokość (max.) | 94 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 53 cm |
| Szerokość podłokietnika | 7 cm |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
Cechy
| Regulowany podłokietnik | Nie |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 150 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Kolor podstawowy | Czarny/Czerwony |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Materiał ramy | Stal |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Wymagany montaż | Tak |
| Regulowane oparcie | Nie |
| Materiał podstawy | Stal |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
Ergonomia
| Oddychający materiał | Tak |
| Wodoodporność | Nie |
| Nie zostawia zarysowań | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].