HUZ
Fotel gamingowy Force 3.7 Yellow
430,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Podświetlenie | Nie |
| Średnica koła | 5 cm |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny/Żółty |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor oparcia | Żółty |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Kolor siedziska | Żółty |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
Ergonomia
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Zagłówek | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość (min) | 107,5 cm |
| Wysokość (max.) | 116,5 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].