HUZ
Fotel gamingowy Force 4.6 RGB Black Mesh
606,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Wysokość (max.) | 129 cm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość oparcia | 78 cm |
| Szerokość siedziska | 41 cm |
Cechy
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Tworzywo kół | Tworzywo sztuczne/kauczuk |
| Bluetooth | Nie |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Podłokietnik | Tak |
| Funkcja wibracji | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
Ergonomia
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Podnóżek | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].