HUZ
Fotel gamingowy Huzaro Combat 2.7 Black
446,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Zagłówek | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
Waga i rozmiary
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Wysokość (min) | 113 cm |
| Szerokość siedziska | 51 cm |
| Szerokość zagłówka | 30 cm |
| Głębokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość (max.) | 120 cm |
| Szerokość oparcia | 47,5 cm |
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Szerokość podłokietnika | 8,5 cm |
Cechy
| Kolor oparcia | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiał stelaża | Stal |
| Materiały | Tkanina mesh |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Tworzywo kół | Poliuretan/kauczuk |
| Materiały | Siatka MESH |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Materiał oparcia | Tkanina mesh |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Materiały | Nylon |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Typ mechanizmu | Tilt |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Podświetlenie | Nie |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Carbon |
| Rodzaj podnośnika | Gazowy |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Funkcja wibracji | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
Zawartość opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Fotel | Tak |
Certyfikaty
| Certyfikaty | SGS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].