HUZ
Fotel gamingowy Huzaro Combat 5.0 Camo
439,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość podłokietnika | 21 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 74 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 65 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 55 cm |
| Szerokość podłokietnika | 6,5 cm |
| Szerokość produktu | 610 mm |
Cechy
| Oddychający materiał | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Typ oparcia | Siatka z oczkiem |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Zakres kąta nachylenia | 90 - 140° |
| Certyfikaty | SGS |
| Koła transportowe | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Materiał obudowy | Nylon FX |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Materiały | Siatka Nylon Mesh |
| Kolor siedziska | Kamuflaż |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
Ergonomia
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].